AHŞAP PANEL

Firmamız Qakustik ahşap panel modelleri yankı ve yansıtıcı panel özellikleri ile delikli ve derzli modelleri ile siz değerli müşterilerimizi en yüksek kalite standartları ile sunulmaktadır.

Kapalı ortamlarda gürültüyü soğuran veya yansıtan, akustik düzenlemeye yardımcı olan kaliteli ses duyumu sağlayan ahşap paneller olarak bilinmektedir. Ayrıca Qakustik ahşap panel modellerimiz derzli ve deliklidir.

 

Duvarlarda ya da tavanlarda kullanılan bu ürünümüzün alternatif modelleri akustik baffle panel ürünleri firmamız bünyesinde üretilmektedir. MDF ahşap akustik paneller kullanılarak firmamız bünyesinde imal edilir.

Ahşap Duvar Panelleri

Ahşap akustik kaplama, mekânlardaki akustik ihtiyaca dayalı ses yutucu yansıtıcı ahşap panellere delik açma ve çizgisel slot açılımı, arka yüzde akustik kumaş yardımı ile ses yastığı görev gören yalıtım malzemesinden destek alınarak, mdf-lam, doğal kaplamalı, cilalı ve lake boyalı olarak uygulanabilmektedir.

Ahşap Duvar Panelleri Kullanım Alanları

Toplantı salonları, konferans salonları, kongre salonları, tele konferans salonları, ofisler, büyük parti mekânları, düğün salonları, organizasyon fuarları, sinema, tiyatro salonları ve daha bunun gibi birçok kullanım alanı olmakla beraber dekoratif amaçlı ve ses yalıtımı amaçlı kullanılmaktadır.

Derzli ve delikli modellerimiz opsiyonludur ve sesi soğurmaz, sesin belirli miktarlarını tutar ve doğru yöne kaliteli şekilde iletilmesini sağlar.

 

Delikli Ahşap panel modellerinin üzerine belli mesafelerde deliklerin açılması ile akustik özelliği kazanan panellerdir. Kapalı mekânlarda sesi emen ya da yansıtan ve akustik düzenlemeye yardımcı olup kaliteli ses duyumu sağlayan ahşap panel modelleri, Qakustik ahşap panel modelleridir.

 

Firmamız tarafından kalite standartlarına uygun olan bu modeller ve diğer bütün ürünlerimiz satışını gerçekleştirdiğimiz tüm müşterilerimizden tam not almıştır. Ayrıca müşterilerimize ile satışını yaptığımız ürünlerden ötürü uzun yıllardır, hizmetlerimizi en yüksek kalitede sağlamaktayız. Firma olarak birinci tercihimiz kaliteden ödün vermeyip en iyi şekilde müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Akustik Ahşap Panel Uygulamaları

Firmamız tarafından üretilen delikli ahşap paneller, duvarlarda ve tavanlarda kullanılan modellerle sizlere sunulmaktadır. Difuzör ahşap akustik saçıcı ve dağıtıcı paneller duvarlarınızda dekoratif görünüm oluşturur ve dekoratif aksesuar olarak da kullanıma uygundur.

Doğal bir yapıya sahip olan bu ürünlerimiz özel ahşaplardan üretilmektedir. İstemiş olduğunuz renklere boyanabilir ve size en güvenli şekilde teslim edilir. Akustik Panel emme faktörü yüksek olmadan yansıyan enerji ile ses dalgalarının parçalanmasını sağlayarak, kontrollü bir ses kalitesi sağlar.

Bu sebepten ötürü küçük odalarda uygulama için oldukça tercih edilen ve popüler olan ürün kategoriler arasında yer almaktadır