AKUSTİK HALI

Alev alma ve yanmaya karşı dirençli akustik halı çeşitleri muhteşem bir ses yutması ile gürültülü ortamlarda zeminde kullanılır. Bu halıların en önemli özelliği kauçuk tabanlı malzemeden üretilip sesi muhteşem bir şekilde yutmasıdır. Şuan ofislerinde kontolsüz  ve fazla gürültü, personellerin iş verimini düşürmektedir.Bu gürültünün en önemli kaynaklarından biri de ayak sesleridir. Özellikle ayak seslerinden topuklu ayakkabıların çıkardıkları yüksek sesler veya çalışma alanlarında herhangi bir nesnenin çarpması düşmesi veya yer değişikliği sırasında çıkan  sesleri mümkün mertebe yutarak dışarı çıkmasını engelleyen ses yalıtımlı halı çeşitleri ticari zemin kaplama malzemeleri arasında karo halılar olarak bilinen akustik halılar muhteşem bir ses izolasyonu  sağladığı gibi görüntüsü sayesinde da mekana estetiklik kazandıracaktır.

AKUSTİK HALI KULLANIM ALANLARI

Akustik halılar ; sinema ve tiyatro salonlarında, konferans, ticaret merkezlerinde, fabrikaların yönetim ofislerinde, havaalanlarında, kütüphanelerde, müzayede salonlarında, okullarda, dersanelerde, kulüplerde,  fuarcılık sektöründe, ofis mekanlarında, oteller ve yönetim ofislerinde, banka yönetim binalarında kullanılabilir.

Eğer sizler de bizler gibi yıllardır deneyimli ve uzman bir ekiple çalışmak isterseniz, elbette sizin isteklerinizin birinci planda tutulduğu anlaşmada uzlaşılırsa ekibimiz çalışmalara başlayacaktır. Herhangi bir yapıştırma işlemine gerek olmadığı gibi yi bir uygulama için zeminin oldukça temiz, pürüzsüz ve düz olması gerekir.  Karo halılarımız senede bir temizleme yapıldığı taktirde uzun yıllar kullanılabiliyor. Karo yapısı ve yerinden çıkması nedeniyle temizliği oldukça kolaydır. Bizimle iletişime geçmek için sitedeki iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz.