BARİYERLİ BONDEX SÜNGER

Gürültünün fazla olduğu mekanlarda en fazla tercih edilen ses yalıtım süngeridir. 1.sınıf avrupa kalitesiyle stoklarımızdadır.

Bariyerli Bondex Sünger iki bondex arasına lamine edilmiş ses bariyeri ile oluşan bir ses yalıtım malzemedir.İki bondex arasına lamine edilen ses bariyeri yardımcı malzeme görevi görmektedir. Fabrikamız tarafından yapılan testlerde Bariyerli Bondex Sünger 35 dB ses yalıtım değerlerine ulaşmıştır. Tabiki kalınlık ve DNS arttıkça ses yalıtım iletkenliği dahada artmaktadır. 2017 yılının ses yalıtımda en fazla tercih edilen malzemesi ünvanınada sahip bir ses izolasyon malzemedir.

Bondex Sünger olarak isimlendirilen bu malzeme farklı firmalar tarafından farklı isimlerdede satılmaktadır. Ürünümüz kesinlikle avrupa malzemesi olup bütün testlerden başarıyla geçmiştir. Test sonuçlarını müsterilerimiz dilerse e-mail yoluyla ulaştırmaktayız. İsteğe bağlı olarak müşterilerimizin 10 – 25 – 50 Dilediğiniz kalınlık ve 80 – 100 – 110 – 180 – 200 DNS Yogunlukta  üretim yapılmaktadır. Fiyat ve ürün hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

BARİYERLİ BONDEX SÜNGER KULLANIM ALANLARI

Kullanım Alanları

*Jeneratör odası

*Makina dairesi

*Asansör dairesi

*Asansör odası

*Kazan dairesi

*Enstrüman çalgı odası

*Hidrofor odası

*Komperasör odası

*Ortak Duvar Ses İzolasyonu

*Stüdyo Odası

*Hastahane emar odası

*Araç ses izolasyonu

*Akustik oda

*Müzik odası

*Tekne motor kabini ses yalıtım süngeri