Qakustik yanmaz sünger ;  akustik formlarda üretilen   yanmaz piramit, yumurta, düze ve labirent olmak üzere, özel 1-sınıf malzemeden üretilen ateşe karşı dayanıklı bir tür izolasyon maddesidir. Yanmaya karşı oldukça direnç sağlayan yanmaz akustik sünger çeşitleri yüksek ses emilimine sahip üst düzey performans sağlayan ses yalıtım köpükleridir.

YANMAZ AKUSTİK SÜNGER

Akustik düzenleme ses yalıtım malzemeleri akustik bir düzen hemde ses yalıtımı sağlamak için üretilmiştir. Akustik yalıtım malzemeleri ses izolasyonu uygulanan her alana akustik bir düzen sağalaya bilme imkanı sağlar. Ses frekansının çok olduğu alanlar içinde üstün performans sağlayabilecek yalıtım süngeri ve yalıtım malzemeleri kullanılır.

Yanmaz akustik sünger ses kirliliğini önlemek için kullanılır gürültü kirliliği diye adlandırılan rahatsız edici sesin düzensiz yapı ve farklı frekanslı ses toplulukları ses kirliliği yaratır bu ses kirliliğini önelemek için ses yalıtımı gereklidir.

 

Yanmaz akustik sünger

 

Ses yalıtımı ciddiyet gerektiren bir iş olmakla birlikte çalışılan firma ürünün kalitesi iş disiplini ilgili firmanın bu işteki deneyimleride önemlidir. Eğer sizde ses yalıtımı yaptırmak istiyorsanız 1-sınıf malzemeden üretilen ateşe karşı dayanıklı nemlenme karşısında küf tutmayan akustik yanmaz yalıtım süngerini kullanabilirsiniz.

YANMAZ AKUSTİK SÜNGER ÖZELLİKLERİ

Yanmaz akustik sünger bir kaç seçenek ve desende olup, her bütçeyede ugun fiyat aralıklarındadır. Üretimde lefha şeklinde çıkarılan bu ateşe dayanıklı a kalite malzemden üretilen Q akustik süngerler istenildiğinde yapışkanlı ve düz olarakta üretilmekle birlikte istenilen boyutlardada kesilebilmektedir.