CALL CANTER SES YALITIMI

Çağrı Merkezleri (Call Center) çalışanları sürekli telefonda konuşurlar. Bu sesler düşük frekanslı sesler de olsa masaların birbire olan yakınlığı ve birçok çalışanın aynı ortamda konuşması beraberinde çoğu ses sorununu getirir. Bu ses karmaşası personelin iş performansını direkt olarak olumsuz etkileyebilir ve iş verimini azaltabilir. Eğer bu sistem olmasa idi, gün boyu ses karışıklıkları, verimsiz iş çalışmalarını, para kaybını ve baş ağrılarını beraberinde getirecektir. Bu yüzden Call Center ses yalıtımı oldukça önemli kabul edilir. Bu yüzden çağrı merkezlerinde ses yalıtımı uygulamaları yapılır. Siz de gün boyu keyifli, rahat ve düzenli çalışma ortamı için ses yalıtımı uygulaması yaptırabilirsiniz.

ÇAĞRI MERKEZİ AKUSTİK ÜRÜNLER

Call Center ses yalıtımı, Peki ses yalıtımı uygulamalarımız nelerdir? Ses yalıtımı uygulamaları, çağrı merkezlerinde birçok masa bulunduğu için masaların arasına seperasyon paneli ve akustik paravan olarak tercih edilir. Masa seperatörleri ve akustik paneller yardımıyla gerekli ses yalıtımı çalışması sağlanmaktadır.

 

Masa seperatörleri çağrı merkezlerinde fazla sesin bulunmasıyla birlikte tüm bu ses karışıklıklarını önler ve personellerin birbirlerinden rahatsız olmasını engeller, bu durum otomatik olarak personellerin iş performansını arttırır. Tüm bunların yanında seperasyon sistemi ile personeller, düzenli ve refah içinde çalışma fırsatı bulur. Tüm ihtiyaçları ellerinin altında olacak bir şekilde göze hitap eden çalışmalarımız olacaktır.

 

Call Center ses yalıtımı

Call Center ses yalıtımı

 

Ses yalıtım malzemelerimiz I. sınıf ham maddelerden oluşturularak elde edilir, çağrı merkezlerinde kullanılan malzemeler yankı ve ses kesmede son derece etkili malzemelerdir.İstenilen renk, boyut ve modelde mevcuttur. Call Center ses yalıtımı denildiğinde aklınıza sadece akustik süngerler gelmesin bunların dışında her zevke hitap eden dekoratif ve ses engelleyici malzemelerimiz de bulunmaktadır.

Q AKUSTİK CALL CENTER AKUSTİK DÜZENLEME

Sizler de güvenilir bir marka ile çalışmak istiyorsanız, daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Öncelik olarak ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerde tecrübeli olan teknik ekibimizle görüşmelisiniz. Problemlerinizi dinlemek ve ona göre çözüm yolları aramak bizim için çok önemlidir.

Daha sonra mekan fotoğrafları veya keşif ile problemlerinize yönelik genellikle akustik masa seperatörler, akustik yankı kumaş paneller kullanılabilir. Çözüm her iki tarafta onayladığı taktirde personelimiz çalışmalarına başlayacaktır. Önceliğimiz her zaman, kalite ve müşteri memnuniyetinin güvenini firma prensibi olarak birinci sırada tutmaktır.


Yorumlar kapatılmış.