BASOTECT PİRAMİT SÜNGER

Basotect piramit sünger; Anti bakteriyel özellikte olan bu ürünümüz işitme merkezi, hastane gibi hassas mekanlarda kullanılmaktadır. Akustik ses kalite artımını sağlar ve sesler daha kaliteli algılanır. Piramit desenli olan bu ürünümüz eko, çınlama, yankı ve ses yalıtım konularında en yüksek performansı sağlamaktadır böylece ses kirliliğini ortadan kaldırıp bulunduğu mekandaki ses dengesini sağlamaktadır.

BASOTECT PİRAMİT SÜNGER KULLANIM ALANLARI

Basotect piramit sünger  yankı yalıtımı özellikle stüdyo ve ses kayıt odası gibi profesyonel çalışmaların yapıldığı mekanlar için önemlidir. Basotect akustik yanmaz sünger ısıya karşıda dayanıklı olup her hangi bir ısı ile temazında erimez veya yanmaz.  Basotect sünger yankı yalıtımı sağlar ve bunun yanı sıra ses izolasyonu performansı sergilemektedir. Anti Bakteriyel özelliği sayesinde Ve özel tasarımı ile bir çok mekanda tercih edilenler arasındadır.

BASOTECT PİRAMİT SÜNGER ÖZELLİKLERİ

Üst düzey ses yutma özelliğine sahip olan bu sünger hafifliği ve yanmaz özelliği ile de ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştır.  Tavan döşeme, yer döşeme ve duvar döşeme olarak üç farklı uygulama mevcuttur.  Özel tasarım basotect sünger iç ve dış sesleri bir birinden ayırabilme özelliğine sahip olup ses yalıtımı için kullanılan özel bir malzemeden üretilen kaliteli bir üründür. Esnek ve kolay uygulanabilir özelliğe sahip olması ve farklı renk seçenekleriyle her mekana kolayca uyum sağlayabilir . Ürünülerimiz A kalite olup istenilen boyut yada ebatta temin edilebilmektedir iletişim numaralarından ulaşarak istediğiniz renk ve ebattaki basotect süngerinizi sipariş edebilirsiniz.