PVC SES YALITIM BARİYERİ

 

Kauçuk Ses Yalıtım Bariyeri yüksek dansite  sahip yoğunlaştırılmış plastikten bir zemin ses izolasyon ürünüdür. Farklı kullanım yöntemleri olması, kolay kullanımı vb. nedenlerden dolayı son derece etkili bir zemin ses izolasyon ürünüdür. Bilinen ve tavsiye edilen en yaygın kullanım şekli duvar ve zemin şap altı uygulamasıdır.

 

KAUÇUK SES YALITIM BARİYERİ ÖZELLİKLERİ

 

Kauçuk Ses Yalıtım Bariyeri 2 mm olan : 3,5 Kg / M² birim. 3 mm olan : 5 Kg / M² birim. PVC Ses Bariyeri Kalınlık artdıkça ses yalıtım ve ses izolasyon özelliği dahada artmaktadır. PVC Ses Bariyeri, 1.7 kalınlığındaki Ses Bariyeri 1000 DNS iken 2.7 kalınlığındaki Ses Yalıtım Bariyerinin danstesi 1150 DNS olarak yükselmektedir.Genel olarak PVC Ses Bariyeri olarak bilinmektedir.

 

Ses Yalıtım Bariyeri ses yalıtımda kullanılan Yumurta Sünger, Piramit Sünger, Bondex Sünger, Labirent Sünger gibi ses yalıtım malzemelerine yardımcı malzeme görevi görmektedir. 2 bondex süngerin arasına lamine edilen ses bariyeri bondex sünger ile birleştiği takdirde yüksek ses yalıtım değerleri vermektedir. Bu işlemi akustik süngerlerdede yapmaktayız. Ses Yalıtım Bariyeri zemin.duvar,tavan yerlerde kullanma özelliğide vardır. Çok yönlü olan bu malzeme stoklarımızda mevcuttur.

 

Kauçuk Ses Yalıtım Bariyeri

Kauçuk Ses Yalıtım Bariyeri

Kauçuk Ses Yalıtım Bariyeri :  EPDM ses yalıtım bariyeri fiyatları, epdm bariyeri, gürültü bariyer fiyatları, sound barrier, ses kesici bariyer, zemin ses yalitim, PVC Ses Bariyeri, akustik pvc ses bariyeri.

Kauçuk Ses Yalıtım Bariyeri değişik yoğunluk ve kalınlıkta üretilir. PVC Ses Bariyeri Ürünün tanıtımını okuyan müşterilerimizin dikkat etmesi gereken en önemli bilgi bu kısımdadır; ürünün kalınlığı değil yoğunluğu önemlidir. Mutlaka yoğunluğu garantili ürün alınmalıdır.

 

Akustik Ses Bariyeri diger adıyla, PVC Ses bariyeri, Çünkü 2 mm kalınlıkta yoğunluk 1600 dns olabileceği gibi 2000 dns’de olabilmektedir. Bunun kontrolü de m² ağırlığının sorgulanması ile mümkündür. Sorulması gereken soru m² de kaç kilogram geldiğidir.

 

Uygulama Şekli: Akustik piramit süngeri yapıştırmadan evvel, montaj yapılacak yüzey kir ve tozlardan arındırılmalıdır. Akustik yapıştırıcı ile kolayca yapıştıralabilir.

Ürünün teknik detayları ve teknik analizleri yukarıda vermiş olduğumuz gibidir. ürün avrupa standartlarına uygun ve antibaktariyel bi üründür.

 

Kauçuk Ses Yalıtım Bariyeri diğer ses yalıtım ürünlerine yardımcı görevi yada diğer ses yalıtım ürünlerinin ses yalıtım özelliğini arttırmak amacıyla aralarına lamine edilmiş hali üst resimimizde gözüktüğü gibidir.

 

Kauçuk Ses Yalıtım Bariyeri kullanım yerleri nerelerdir ?

*Jeneratör odası

*Makina dairesi,

*Asansör dairesi

*Asansör odası

*Kazan dairesi

*Enstrüman çalgı odası

*Hidrofor odası

*Komperasör odası

*Ortak Duvar Ses İzolasyonu

*Stüdyo Odası

*Hastahane emar odası

*Araç ses izolasyonu

*Akustik oda

*Müzik odası

*Tekne motor kabini ses yalıtım süngeri