AKUSTİK KUMAŞ KAPLI PANEL

Qakustik kumaş kaplı panelleri;  Akustik panel kaplamalarda uluslar arası sertifikalı kumaşlar kullanılmalıdır. Panel ön kısmında kullanılan kumaşın yanmaya, solmaya ve yıpranlamara karşın dayanıklı olması gerekmektedir. akustik kumaş kaplı panel yüzeyi darbelere karşı dayanıklı akustik kumaş ile kaplanır kenar kısımları güçlendirilir, darbe riski olan mekanlar için ses yutucu paneller kullanılır bu uygulamanın tekniğide önemlidir, eğer sizlerde ev yada mekanlarınız için akustik kumaş kaplamalı panel yaptırmayı düşünüyorsanız yaptırmak istediğiniz işin özen ve ciddiyet isten bir iş olduğunu bilmelisiniz.

KUMAŞ KAPLI PANEL

Akustik kumaş kaplı panel gerçekten disiplin ve kaliteli malzeme isteyen bir iştir, çünkü mekanın görünümü işin, kalitesi ve dekoratif olması bu işte en önemli unsurlardır. Sizde ev yada mekanınız yada iş yerleriniz için akustik kumaş kaplamalı panel yaptırmak istiyorsanız, işinde uzman insanlarla çalışmalısınız.

Firmamız yıllarında vermiş olduğu deneyimle bu işte en iyiler arasında olduğunu her fırsatta belirtmekte olup, her zaman yapmış olduğu işin satmış olduğu ürünün arkasında durmaktadır. Eger sizde akustik kumaş kaplı panel yaptırmak için güvenilir, işinde uzman, deneyimli kadrosu ve 1-sınıf kalitede malzeme ile üretilmiş ürünleri ile bir firma arayışındaysanız doğru adrestesiniz. Ürün ve iş hakkında bilgi almak ve bizimle çalışmak isterseniz sitemizde bulunan iletişim adreslerini arayıp işinde uzman müşteri temsilcilerimizden ürünlerimiz ve yapmış olduğumuz işlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir bizimle çalışmak için ilk adımı atabilirsiniz.