AKUSTİK KAPI

Ahşap akustik panel kaplanmış salon duvarlarının giriş çıkış kapıları, düz panel malzemeden yapıldığı zaman ses yansımalarına sebep olur, duyum kalitesini belli bir oranda bozar. Estetik olarak, akustik panel kaplanmış bir duvarda farklı kapı modelleri mimarı ve göze hitap etmesi açısından görüntü bozukluğuna sebep olmaktadır. Ses yalıtımı yapılmış veya yapılmamış olsun bir mekan için estetiğe önem verilmesi gereklidir ve akustik ses yalıtımlı kapı mutlaka gereklidir.

AKUSTİK KAPI KULLANIM ALANLARI

Kullanım Alanları: Konferans salonu kapıları, ses kayıt stüdyoları kapıları , simultane odası kapıları, çok amaçlı salon kapıları,radyo stüdyo kapıları, televizyon stüdyosu kapıları. Akustik kapı uzmanları olarak, televizyon stüdyoları, radyo yayını stüdyoları, tiyatrolar, opera binaları

Masif 50 mm kanat kalınlığı serenli, içinde ses kesici özel 2 çeşit şilte kullanılmaktadır.Sizlerden gelen talepler ve ihtiyaca uygun doğrultusunda, üretmekteyiz. Ses geçirmemesi için özel üretilen kapılarımızı mutlaka denemelisiniz. Ses kirliliğini önlemeye yönelik çalışmalar doğrultusunda istenilen ölçülere uygun Akustik kapıların salona bakan yüzeyleri akustik seçiminize uygun olarak imal edilir. Kapıların iki yüzüde akustik olabileceği gibi, bir yüzü akustik panel,diğer yüzü düz veya kumaş kaplı panel olarak tamamen sizin seçimizine bağlı olarakta üretilebilmektedir. Uzman ekibimiz her zaman sizin isteklerinizi göz önünde ve birinci planda tutmaktadır, siz de hem estetik açısından hem de gereklilik açısından akustik kapı yaptırmak istiyorsanız, yıllardır bu işi yapan deneyimli ekibimizle çalışabilirsiniz.