HACİM AKUSTİGİ

 

 

Hacim akustiği, ses etkinliğin birinci derecede önem arz ettiği kongre, konferans salonları, konser salonları, ile görselliğinde ve işitselliğin bir arada olduğu etkinliğin  yer aldıgı sinema salonu opera, tiyatro, gibi yapılarda, kaynağından çıkan seslerin bu hacimdeki dinleyicilere nitelik ve kalite açısından en uygun biçimde dinlenebilirliğini sağlayan hacim akustik dalıdır.

Sağlamak için kullanılan  malzemeler hem dekoratif  bir görünümle  hem ses kesiminde  kullanılmadığından daha çok yankı gibi düşük frekanslı ses olaylarında etki gösterir.

 AKUSTİK YAPILMASI GEREKEN ALANLAR

Akustik kumaş panel, akustik panel, malzemeleri, akustik sünger ve renkli dekoratif malzemeler geniş çaplı ortamlarda kullanılarak özel mimari tasarımlar elde edebileceğiniz ürünlerdir. Farklı kalınlık, renk, model ve boyutu olması sayesinde isteğinize özel tasarımlar elde edilebilir.

Ofis Ses Yalıtımı

Dışardan gelen veya içerde oluşan seslerin sizleri rahatsız etmemesi için, ofisinize yaptıracağınız ofis ses yalıtımı siz ve personeliniz için çok önemlidir.

Call Center Ses Yalıtımı

Call Center Ses Yalıtımı

Çağrı Merkezleri (Call Center) çalışanlarının sürekli telefonda konuşmasından ötürü oluşan ses karmaşasının çözümü iş yerindeki verimi arttıracaktır.

Konferans Salonu Ses Yalıtımı

Konferans Salonu Ses Yalıtımı

Konferans salonundaki ses yalıtımı ile içerideki ses dalgalarının yansılanmaması ve dışarıdan gelebilecek olumsuz ve dikkat dağıtabilecek seslerin önlenmesi sağlanır.

Toplantı Odası Ses Yalıtımı

Toplantı Odası Ses Yalıtımı

İş yerlerindeki toplantı esnasında, dış etkenlerin konsantrasyonunuzu bozmaması ve huzurun sağlanarak görüşmelerin güvenli şekilde sürdürülebilmesi önemlidir.

Ev Sİnema Salonu Ses Yalıtımı

Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Evinizde sinema izlerken sesin dışarıya iletilmesini önlenir ve ortam akustiğinin düzenlenmesini sağlanır. Çevreye vereceğeniz rahatsızlık da ortadan kalkar.

Ses Kayıt Odası Yalıtımı

Ses Kayıt Odası Yalıtımı

Ses kayıt odalarında kayıt sırasında sesin ortamdan çıkmaması ve dış ortamdan gelen seslerin yok edilmesi ile işinize odaklı ve kalite bir kayıt yapabilirsiniz.

Müzik Odası Ses Yalıtımı

Müzik Odası Ses Yalıtımı

Dış etkenlerden kaynaklanan sesin dikkatinizi dağıtmasına engel olabilir ve enstrumanlardan çıkan yüksek ses dalgarının çevreye etkisini yok edebilirsiniz.

Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Sinema salonu ses yalıtımı ile salondaki yüksek desibelde çıkan sesin ortamın akustiğine uygun olarak düzenlenmesini ve dışarıdan gelen seslerin engellemesini sağlıyoruz.