YOTUBER ODASI SES YALITIMI

 

Youtuber odası  ses yalıtımı ortam içindeki ses patlamalarını ve yankılarını kesebilmek için hazırlanan Youtuber kiti ile huzurlarınızdayız.

 

Youtuber Odası Akustik Yalıtımı

Ortam içindeki ses yalıtımı ve akustik yalıtımı iyi seviyelere getirebilmek adına hazırlanmış bi çalışma olmakla beraber maliyet açısından hiç bir arkadaşımızı üzmeyecek bi çalışma yapmaktayız. Youtuber olan arkadaşlarımız maliyeti düşük ama performansı yüksek olabilecek malzemelerle hizmetinizdeyiz.

 

Youtuber odası Ses Yalıtımı

Youtuber odası Ses Yalıtımı

YOUTUBER ODASI AKUSTİK DÜZENLEME

Akustik Süngerlerle Ortam İçindeki yankı,gürültü gibi problemleri ortadan kaldıran akustik süngeler ses kayıt esnasında herhangi ses kayıt problemleri yaşamadan ortam profesyonel bi kayıt yapabilecektir. Akustik Süngerler Dışında Akustik Kumaş Panellerlede Sorunu Çözebilmekteyiz.

Akustik Kumaş Panel ler Akustik Süngerlere göre daha verimli bir malzemedir. Dekoratif ve akustik amaçlı kullanılan bu malzeme üst düzey performans sergilemektedir. İstenilen ölçülerde ve istenilen renklerde yapılabilen bu malzeme aynı zamanda resim v.b baskılarda yapılmaktadır.