SOUNDTEX KEÇE KUMAŞ

Soundtex keçe kumaşın asıl kullanım alanı ses  yalıtımıdır. Tavan ve duvar panellerinin iç arka kısmına özel press makinasıyla ısıtılıp arka yüzeyindeki yapışkan maddeyi akfit ederek kullanılacak alana yapıştırılır.

Ses yalıtımı ve akustiği sağlayacak olan bu kumaş türü kaliteli keçeden imal edilmiştir.   Siyah,antrasit ve beyaz olmak üzre standart 3 model şeklindedir. Kendinden yapışkanlı bir yapısı olduğu için kullanımı kolaydır.

Hammaddesi ve içeriği dolayısıyla yanmaz formdadır alev almaz, tutuşmaz.  Akustik tüm alanlarda kullanılan bu panel ses yalıtımındaki eko ve yüksek yankıyı emer aşırı ses yalıtımını engeller.

İki çeşit olan akustik  keçe kumaşlar biri iç yüzeye diğeri dış yüzeye uygulanır bizim kullandığımız iç yüzey model salon dekorasyonunda aykırı bir görüntü oluşturmaz ve arka yüzeyde kalır, kullanım alanları tüm akustik oluşturulabilecek olan tiyatro salonu, konferans salonu , müzik oldası toplantı salonu banka. Stüdyo, araç, fabrika, spor salonu, çağrı merkezi, kütüphane, okul  vs. Ses geçirmeyecek olan mekanlardır.

Soundtex keçe kumaşla ses yalıtımı yaptırmayı düşünüyorsanız web sitemizi inceleyerek yılların vermış olduğu  geniş mekan yelpazesi ile oluşturulan sitemizdeki tüm modelleri inceleyebilirsiniz.  Uzman müşteri hizmetlerimizden bizlere ulaşabilir sizlerle kaliteli ve güleryüzlü hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.