BASOTECT SÜNGER

Basotect melamin sünger yanmaz kaliteli özellikte elde edilen, son derece antibakteriyel bir ses yalıtım ve izolayon malzemesidir. Ses yutum katsayısı olduça yüksektir ve bu sayede ses yalıtımında üst düzey bir performans sergilemektedir ve çok tercih edilmektedir. Yüzeyi desenli ve düz olarak üretilmektedir. Desenli olanlar piramit, spesiyal, labirent ve yumurta formlarında elde edilmektedir. Daha etkili bir performans ve güçlü gürültülerin izolasyonu için epdm ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir.Bu tamamen sizin tercihinize bağlıdır.

Gürültülü mekanlarda rahatsız edici seslerin bir ortamdan başka bir ortama geçişine engel olmaktadır. Seslerin düzenlenmesini sağlamaktadır. Ses dalgalarını kontrol altına alarak kaliteli ve  sağlıklı bir ses duyumu sağlamaktadır. Stüdyo, ses kayıt odası gibi profesyonel mekanlarda özellikle seslerin kaynağından bozulmadan ve temiz bir şekilde yayılmasını ve aktarılmasını sağlamaktadır.

BASOTECT SÜNGER KULLANIM ALNALARI

Basotect Sünger, Basotect Melamin köpüğünden imal edilmektedir. Küf, nem, koku, mantar oluşumuna sebep olmaz. Son derece bakteriyel olduğu için genelde hastane, okul  gibi steril yerlerde kullanılır. Düşük yoğunlukludur. Beyaz ve Gri gibi renkleri mevcuttur. Akustik süngerlerde olduğu gibi Piramit, Labirent, Yumurta, Spesiyal ve Düz şekilleri mevcuttur. Sık gözenek yapısına sahiptir Basotect Melamin süngerler I. Sınıf malzeme ile yanmazlık kalite sertifikalı ISO belgelidir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Ses emiciliğinin yanında akustik düzenleme’ de sağlamaktadır. Ortamdaki eko ve yankıya karşı alınan önlem olarak kullanılabilir. Bascotect sünger, sağlığı olumsuz etkileyecek maddeler ve kanserojen boyalar içermeyen düşük yoğunlukta, ısıya dayanıklı, ses ve titreşim yutma kapasitesi yüksek bir çeşit reçineden elde edilen birinci sınıf melamin hammaddeden üretilir.