VİCOUSTİC FLEXİ A50 SÜNGER

 

Vicoustic Flexi A50 Sünger; düşük maliyetli en yüksek performansı sunan Vicoustic flexi a50 paneller ses yalıtımı hizmeti veren firmalardan temin edilir. Akustik düzenleme sağlayan vicous flexi sünger orta ve yüksek frekanslar için kullanılmaktadır.

Her bütçeye uygun fiyat aralığında olup,  müşerilerimizin isteği doğrultusunda istenilen boyut ve ebatlarda teminide mevcuttur. Vicoustic flexia50 sünger 50×50 ve 40-50 olarak iki farklı kalınlıkta üretilir. Bu ürün kısaltılmış ismiyle flexi olarakta bilinmektedir.

 

VİCOUSTİC FLEXİ A50 SÜNGER

VİCOUSTİC FLEXİ A50 SÜNGER

 

Vicoustic flexi a50 süngeri uygulamak için özel bir yapıştırıcı mevcuttur. Ask rapid adı verilen bu yapıştırıcı aks rapid solid bazlı bir maddedir. Bir küçük rulo yardımı ile süngerin montalanacağı duvar yapıitırıcı ile kaplanır ve sünger hafifçe bastırmak sureti ile uygulanır.

Bu uygulamayı bir işçi yardımı almaksızın kendinizde yapabilirsiniz ama işinde uzman insanların yaptığı uygulama kesinlikle daha dekoratif ve daha sağlam olduğu için işinde uzman birinden yardım almanızı tavsiye ederiz.

AKUSTİK SÜNGER

Vicous flexi a50 sünger  piyasada pulunan akustik süngerler arasında ilgiyi üzerine çekmeyi başarmış akustik çözüm sunan malzemeler arasındadır. Flexi a50 sünger oldukça hassas ses dalgalarının oluştuğu ses kayıt stüdyoları gibi yerlerde kullanılır ürünün kalınlığının artması ürünün başarı oranınıda artırmaktadır.

Vicoustic flexi a50 sünger  istenildiğinde üzeri sprey boya ile boyanarak farklı renklere boyanılarak değişik renklerde dekoratif ve renkli bir görüntü elde etmenizde mümkündür. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak ve iletişim sağlamak için sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizi okuyunuz.

 

Vicoustic flexi a50 sünger