EPDM SES BARİYERİ

EPDM Ses Bariyeri, yüksek dansite  sahip yoğunlaştırılmış plastikten bir zemin ses izolasyon ürünüdür. Farklı kullanım yöntemleri olması, kolay kullanımı vb. nedenlerden dolayı son derece etkili bir zemin ses izolasyon ürünüdür. Bilinen ve tavsiye edilen en yaygın kullanım şekli duvar ve zemin şap altı uygulamasıdır.

Hiçbir atık olmadan ses yalıtımına ihtiyaç duyduğunuz alana kolayca ve etkin bir şekilde uygulayabilirsiniz. 1/8 inç kalınlığında 20 veya 30 ft. 4½ ft rulolar halinde mevcuttur.

EPDM SES BARİYERİ

 

Ses Bariyeri, kurşun bariyer, ses izolasyon bariyeri, kauçuk EPDM bariyeri, ses yalıtım, kauçuk levhalar, sound, barrier, ses bariyeri fiyatları

Maksimum Ses Yalıtımı Değerine Sahip Ses Bariyeri  Ses Yalıtım Ruloları

EPDM Ses Bariyeri  Ses Yalıtım Malzemesi Rulolar, diğer ses yalıtım malzemelerine kıyasla daha fazla değer sunar. Uygulamakta  kolaydır.

 

Ses Yalıtım Bariyerini Kimler Kullanmalı

EPDM Ses Bariyeri, yapının ses engelleme performansını artırmak için çeşitli ortak duvar / tavan konstrüksiyonlarına uygulanabilir. ortama uygun malzeme tercihi için oda veya ortam içinde ses ölçümü yapılması gerekmektedir. Ses Bariyeri ürünleri, ortak sesleri ortalama desibel düzeyleriyle caydırmaya çalışırken iyi performans gösterir. Bu sesler, sesler, TV’ler ve stereolardan üretilebilir. Gürültü seviyeleri normalde yüksek sesli stereo sistemler, ev sineması veya kayıt stüdyosu ortamlarından daha yüksekse, Ses Bariyeri ile birlikte kullanılan diğer ürünler gerekli olabilir.

Ortak konuşmaların veya seslerin bir boşluğa girmesini veya çıkmasını önlemeye çalışıyorsanız, Ses Bariyerini seçiniz. TV ve stereo gürültünün bir boşluğa girmesini veya uzaklaşmasını önlemeye çalışıyorsanız, Kauçuk Ses Yalıtım Bariyeri ni seçin.

 

Uygulama Şekli:

EPDM Ses Bariyerini yapıştırmadan evvel, montaj yapılacak yüzey kir ve tozlardan arındırılmalıdır. Akustik yapıştırıcı ile kolayca yapıştıralabilir.

 

EPDM Ses Bariyeri kullanım yerleri nerelerdir ?

* Jeneratör odası

* Makina dairesi

* Asansör dairesi

* Asansör odası

* Kazan dairesi

* Enstrüman çalgı odası

* Hidrofor odası

* Komperasör odası

* Ortak Duvar Ses İzolasyonu

* Stüdyo Odası

* Hastahane emar odası

* Araç ses izolasyonu

* Akustik oda

* Müzik odası

* Ve Daha Fazlası…