AKUSTİK YUMURTA SÜNGER

Qakustik yumurta süngeri; yumurta sünger akustik yalıtım sünger çeşitlerinden sadece bir tanesidir. İzolasyon uygulamarında sıkça kullanılan bu sünger kullanım açısındanda büyük kolaylık sağlar. Düz veya yapışkanlı olarakta kolayca kullanıla bilir. Yanmaz ve 1 sınıf malzemeden üretilir.

Yumurta ve piramir, yumurta formlarına dönüştürülebilir akustik performansı artırır. akustik yumurta sünger yüksek oranda ses emici olup oldukça geniş bir frekansta iyi bir performans sağlamaktadır.ISO kalite belgesinede sahip olan bu ürün ses yalıtımı yapılan her alnda güvenle kullanılır.

Levha şeklinde üretilen  bu ürün, isteğe göre olarak belirli boyut yada ölçülerdede kesilebilir. Akustik yumurta sünger mükemmel bir ses yutma özelliğine sahiptir, ortamdaki sesin mükemmel bir şekilde emilimini sağlar.

Üst kısımdada belirtildiği gibi isteğe bağlı olarak yapışkanlıda üretile bilen bu sünger, yapışkanlı formu ile işçilik maliyetinide ciddi anlamda düşürür hem zamandan hemde paradan ciddi bir kar etmenizi sağlar.

Akustik yumurta süngeri montaj; ürünün kullanım alanları, ses kayıt odaları, tv sütüdyoları. Karaoke bar, kütüphaneler, müzik odaları, sinema salonları ve toplantı salonları gibi ve daha sayamayacağımız akustiğin sağlandığı bir çok mekanda uygulanmaktadır.

Yüksek yoğunluklu akustik yalıtım malzemesi olan bu ürün ateşe karşı gösterdiği dirençle yanmaz özelliğe sahiptir.

Halojen ve ağır metal içermeyen bu ürün, her hangi bir sıvı ile temasındada küflenme yapmaz. Otomotiv, inşaat, sanayi alanlarında yalın yada kompozif olarak farklı formlardada kullanılabilir.

Qakustik Yumurta Sünger Teknik Özellikleri

ÜRÜN RENGİ: Siyah – Beyaz

YOĞUNLUK: 50 kg/m3 60kg/m3

EBATLAR (cm): 3-4 – 5 – 6

TESLİMAT (cm): Plaka 100×100

YANMAZLIK: Var

Akustik Yumurta Sünger Yanmazlık : Yanmazlık özelliği vardır ( alev almaz,alev yürümez ) sertifikalıdır.

Akustik Yumurta Sünger Yoğunluk : 50 ile 60 Kğ / M³ DNS yoğunlukta standart üretilir isteğe bağlı farklı kalınlıklarda üretilebilir.

 

* Jeneratör odası

* Makina dairesi

* Asansör dairesi

* Asansör odası

* Kazan dairesi

* Enstrüman çalgı odası

* Hidrofor odası

* Komperasör odası

* Ortak Duvar Ses İzolasyonu

* Stüdyo Odası

* Hastahane emar odası

* Araç ses izolasyonu

* Akustik oda

* Müzik odası

* Tekne motor kabini ses yalıtım süngeri

 

SİPARİŞ VE DANIŞMANLIK HATTI :0532 493 62 79

SİPARİŞ VE DANIŞMANLIK HATTI: info@Qakustik.com