RENKLİ AKUSTİK SÜNGER

Renkli akustik sünger; Bu ürünümüz dekoratif farklı renk seçenekleride mevcut olan ses yalıtımında kullanılan 1-sınıf kalitede üretilen özel bir akustik dengeleme sağlayan  maddedir. Renkli  akustik süngerlerin boyutları 30 x 30cm – 50 x 50 cm -100 x 100 olarak üretilmektedir.  Ürünün genel olarak kullanıldığı ofis, stüdyo, ses kayıt odaları, toplantı salonları akustik kabin vb gibi alanlarda kullanımı uygundur.

Renkli piramit sünger, renkli yumurta sünger bu renkli akustik süngerler farklı renk seçenekleri sunarak mekanınıza dekoratif şık bir görünüm sağlamanızada yardımcı olup mekandaki ses dalgalarınıda keserek uygulandığı mekanın daha dengeli ve sessiz bir ortama dönüşmesini sağlayacaktır.

renkli akustik sünger

RENKLİ AKUSTİK SÜNGER ÖZELLİKLERİ

Firmamız tarafında satışı gerçekleşen renkli akustik sünger renk ve istenilen ebatlarda siz değerli müşterilerimizin menuniyetini herzamanki gibi ön planda tutarak sizlere en kaliteli ürün ve işinde uzman kadromuzla hem satış hemde montaj işleminizde yardımcı olmaktan gurur duyarız. Sizde bizimle çalışmak geniş ürün yelpazemizden, kaliteli malzemeden üretilen ve siz müşterilermizin bütçesinide düşünerek en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sizlere sunmaktan gurur duyarız bizimle çalışak ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve bizimle çalışmak isterseniz lütfen iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçerek ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz işinde uzman kadromuz,  yılların vermiş olduğu deneyim ve iş bilgisiyle sizlere yardımcı olamak ve siz müşterimizin menuniyetini sağlamayı esas alarak her zaman ürünlerimizin ve yapmış olduğumuz işin arkasında olduğumuzu bilmenizi isteriz.