AKUSTİK SPECİAL SÜNGER

Qakustik special sünger; bu ürünümüzde ses yalıtımı izolasyonunda kullanılan dier yanmaz akustik süngerlerimizden olup adından anlaşıldığı gibi özel üretim bir üründür. Kullanıldığı mekanlarda dekoratifte bir görüntü sağlar. Special sünrelerimizde dier akustik sünger modellerimiz gibi ateşe ve küflenmeye karşı dayanklı 1-sınıf bir malzemeden üretilmiştir.

                                                                            AKUSTİK SPECİAL SÜNGER ÖZELLİKLERİ

akustik special süngerQakustik special yanmaz sünger genellikle sinema ve kayıt odalarındakı yalıtım kaplamalarında sıkça kullanılır bilindiği gibi sinema salonlarında yeterli çoğunluk sağlanamadığında gerek izleyicilerin konuşmaları gerek filmin yüksek ses dalgaları bir birine karışarak çok rahatsız edici bir ses kirliliği oluşturmaktadır, oradaki karşılıklı ses yankılarının çıkardığı ses ve gürültü kirliliğini ortadan kaldırmak için sienam salonlarına ses yalıtımı yapılır ses yalıtımında kullanılan özel ses yutucu malzemeler ses dalgalarını emilimini sağlayarak ortamdaki ses kirliliğinin önüne geçmekle birlikte, sinema salonundan çıkan yüksek ses dalgalarının dış alana çıkmasınıda önler.özellikleri dier sünger çeşitleri ile aynı olmasına rağmen görüntü olarak oldukça dekoratif olduğu için tercih edilenler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

AKUSTİK SPECİAL SÜNGER ÜRETİMİ

Qakustik special sünger yine dier tüm modellerimizde olduğu gibi levhalar halinde en iyi kalitede malzemeler kullanılarak üretimi gerçekleştirilir ve siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda istediğiniz boy ve ebatta kesilebilmektedir. Ve yine sizin istek ve talepleriniz doğrultusunda yapışkanlıda üretilmektedir. Ürün bilgisi ve satış işlemleriniz için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve alanında uzman çalışanlarımız dan geren bilgiyi alabilirsiniz.