AKUSTİK PANELLER

Akustik panel ses yalıtımı olan her ortamlarda kullanılması gereken iç ve dış yüzeyli olan panellerdir. Asıl amaç ortamdaki eko ve yankıyı en alt sınırta indirmek ve ortamdaki fazla sesi çekmesidir. İletişim kurulan  her ortamdakı ses kalitesini arttırmayı planlayan bu paneller ahşap,baffle, kumaş kaplı vs. Modellerde gerçekleşebiliyor akustik yalıtım için kullanılan bu Akustik paneller  mekanın ses yalıtımını sağlıklı ve kaliteli hale getiriyor.

AKUSTİK PANEL ÖZELLİKLERİ

Her geçen gün gelişen teknoloji bizlerin de ürün yelpazesini arttırarak sizlere güvenilir, sağlıklı ve kaliteli bir iç mekan oluşturmamızı sağlıyor. Bulunduğu ortamın eko ve yankı seviyesini düzenleyen bu Akustik paneller konser salonu, konferans salonu, tiyatro, stüdyo, toplantı  odası, vs. Ortamlarda kesinlikle kullanılması gereken ve ortam akustiğini düzenleyen ürünlerdir.

Tasarım ve renk seçenekleriyle tüm iç mekan kullanımlarına oldukça uygundur. Diğer bir özellik ise İç mekandaki sesin dışarı dışardaki sesin içeri geçmesini önleyerek  mevcut bina içerisinde farklı salonların aynı anda farklı amaçlarla kullanılmasına rahatlık sağlayacaktır.

Kullanıldığı amaçın yanı sıra  mekanın dekorasyon ve uyumuna da katkı sağlayacaktır.  Dekoratif ve hoş görüntülü ortamlar oluşturacaktır.  Bir çok kullanım alanı olan bu akustik paneller  hem mekandaki  refah seviyesini yükseltecek hemde şık bir  görüntü sağlayacaktır.

Sizler de uygun fiyatlı ve kaliteli ürün arıyorsanız web sitelerimizi inceleyebilir. Kaliteli ve güvenli müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz. Bizlerle çalışmayı düşündüğünüz taktirde tüm model ve ürünlerimizle hizmetinizde olmaktan gurur duyarız.