SES YALITIM MALZEMELERİ

Ses yalıtımı malzemeleri kullanılan malzemelerin kalitesi kullanıldığı alan için oldukça önem teşkil etmektedir. Ses yaltımında en önemli hususlardan birisi ortamdaki rahatsız edici seslerin engellenmesi, eko ve yankının minimuma indirilmesi ve ses geçirgenliğinin düzenlenmesidir. İç mekandaki sesin dışarı dış mekandaki sesin içeri geçmemesi oldukça önemlidir. Kullanılan mekan ve sağlıklı bir kullanım alanı oluşturulması gerekmektedir.

Akustiği düzenlemek için gerekli olan ise kullanılan malzemelerdir. Bunu sağlık bir hale getirmek için ise akustik süngerler, kaliteli yalıtım malzemeleri, kumaş yada ahşap paneller tercih edilebilir.

SES YALITIM MALZEMELERİ AKUSTİK ÜRÜNLER

Ses yalıtım malzemeleri Tavan ve duvarlarda kullanılır sünger ve akustik malzemeleri ile güçlendirip akustiğin kalitesini  yükseltecek  ortamdaki rahatsız edici seslerin tamamen yok etmesi mümkün olmasa dahi rahatsız edici boyutu ortadan kaldırır.

Ses yalıtım malzemeleri Kullanılan malzemelerin bir çoğunun kullanımı oldukça kolay ve sağlamdır. Kullanım amaçları konser salonu, konferas salonu, tiyatro, okul, stüdyo, sinema, ofis, havuz, fabrika vs. gibi yüksek ses içeren ve ses karmaşası yaşanabilecek tüm mekanlardır.

Ses yalıtımı malzemeleri 

Ses yalıtımı malzemeleri

Cam yünü akustik paneller, melamin, yanmaz süngerler ve ahşap panel, kumaş kaplı paneller, derzli delikli paneller bunlar için kullanılan en gözde malzemelerdir.

Ses yalıtım malzemeleri Sadece duvar ve tavanlarda değil zemin ve sesin gelen belli bir bölümünde kullanılabilir ses yalıtım malzemeleri de mevcuttur. Masa separatörü, separatör, paravanlarda ortamdaki sesin akustik kalitesini  düzenleyerek ordamdaki sesin rahatsız etmeyecek seviyeye indiren ürünlerdir.

Sizlerde ihtiyacınıza uygun ürünlere sahip olmak için bizlere ulaşmak isterseniz web sitemizi inceleyebilir alanında uzman müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere kaliteli ve güvenli hizmet vermekten gurur duyarız.