AKUSTİK ŞİLTE

Akustik şilte ; darbe ve Hava kaynaklı seslerde 38 Desibele kadar ses yalıtımı sağlamaktadır,  Şap altı ve parke ve döşeme altı zemin ses izolasyonu işleri yalıtımlarında kullanılan bu ürün son derece yüksek ses ve darbe titreşim sönümlemesinde ve gürültü kontrolünde etkilidir.  şilteleri 2, mm ile 10 mm varan standart kalınlıklarda rulo ve plaka formlarında üretmekteyiz, standart renk yeşil , sarı ve gri olarak üretilmektedir.

Şilte ürünümüzün en büyük avantajı diğer muadil ürün olan çapraz bağlı polietilen köpük şilteler gibi , özellikle şap ve döşeme altı uygulamalarda çökme yapmamasıdır. Ayrıca Mantar şilte ve kauçuk şiltelere nazaran 5 ila 10db daha fazla ses kesmektedir, ve fiyat bakımından mantar şilte ve kauçuk şiltelerden % 50 daha ucuzdur. Firma Olarak Vizyonumuz en düşük maliyetle en yüksek çözüme gidecek ürün ve hizmeti sunmaktır.

ZEMİN SES YALITIM ÜRÜNLERİ

AKUSTİK ŞİLTE ÖZELLİKLERİ

Akustik şilteler, bina yalıtımının temel ilkesi yazın serin, kışın sıcak, neme karşı dayanıklı, sessiz, konforlu ortamlar inşaa etmektir. Şilte ile konforu yaşayın. siparişlerinizi 100 m² ve üzeri sipariş almaktayız, konteyner kamyon bazlı satış yapılmaktadır. Metrajlı projeleriniz için özel fiyat vermekteyiz.  beklentilerinize uygun yoğun şiltelerimiz kamu alanı ve özel sektör projeleriniz’ deki Q Akustik şartnamelere uygunluk test raporları ve sertifikalarına sahiptir.

Q AKUSTİK LEVHALAR

Şilteler ( polietilen çapraz bağlı şilte köpükleri ) sadece projeler için yüksek metrajda satılmaktadır, parekende satışımız yoktur.1. Çapraz Polietilen Şilte : Polietilen açık hücreli malzemedir. 2. Q Akustik Şilte : Pe Esaslı amorf formda çapraz bağlı kapalı hücre yapısında pişirilme yöntemi ile üretilmiş Ses yalıtım malzemesidir.İçinde hava tutma özelliği ile ses yalıtımı sağlar. Darbe sesi, topuk sesi tireşim’lerini sönümler .Şilte’lerimizin yanı sıra Q Akustik Cork Levha ve Vibro Levha vardır.

AKUSTİK ŞİLTE KULLANIM ALANLARI

Havalandırma kanalları, mertek altı çatı arası , duvar arası ısı yalıtımı ve ses yelıtımı , şap altı ses ve ısı yalıtımı, parke altı ses ve ısı yalıtımı , klima iç aksamı , frigorifik soğutucu taşıtları, soğuk oda ve depoları, endüstriyel darbe emici paketlemede, mekanik tesisatlarda bant olarak kullanılır, ses izolasyonu, gürültü yalıtımı ve titreşim emici bantı olarak kullanılmaktadır. Polietilen şilte köpükler  İstanbul satış ofisi Q Akustik. Hem ses hemde ısı yalıtımında mükemmel sonuç üstün Alman teknolojisi şiltelerdir.

Akustik Şilte

Akustik Şilte