AKUSTİK SÜNGERLER

Qakustik süngerler; Ortamda oluşan ses yankılarını önleyerek sesin duvara çarparak geriye dönmesini engellemektedir. akustik sünger genellikle ortamdaki akustiği sağlamak için kullanılan özel bir maddedir. Her renk ve desen seçeneği ile üretilebilen Qakustik süngerler renk ve desen farkı olmadan aynı etkiyi yaratır.

Bu ses yutucu özel madde yapıştırma yöntemi ile uygunalnmaktadır. Gürültülü ortamlardaki sesi engellemek için kullanılan bu özel ses kesici yada ses yutucu olarak bilinen özel maddeye akustik sünger adı verilir.

AKUSTİK SÜNGERLERİ KULLANIM ALANI

Akustik süngerler nerelerde kullanılır? Akustik sünger ses yalıtımı ve ses yankı yalıtımı için kullanılır. Yüksek desibelde sesin olduğu alanlarda kayıt odaları, sinema salonları, müzik odalara vb alanlarda akustik bir performans almak amaçlı kullanılan bir maddedir.

Akustik sünger uygulaması kolay olan bir üründür bu sebeple izolasyon malzemesi olarak tercih edilenler arasındadır. İlaveten esnek ve uzun ömürlülüğü renk ve desen dekoratif olması ve her bütceye ugun fiyat aralığında olan bu ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bizde yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi ile Qakustik sünger satış ve montaj işinde en iyi olduğumuzun altını çiziyor ve tecrubeli işinde uzman ekibimizle sizinle çalışmaktan gurur duyacağımızı bilmenizi istiyoruz bizimle iletişime geçerek gerekli bilgiyi müşteri temsilcisi arkadaşlarımızdan alabilirsiniz. Ses yalıtımı ciddi bir iştir bilgi ve tecrube gerektirir bu tecrube ve bilginin yıllardır bu işte uzman olan firmamız ve kaliteli ürün kataloğumuzla sizlerleyiz.

Akustik süngerler

Akustik Piramit Sünger

Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger ses yalıtımı yapılan her yerde ugulana bilir uygulaması çok kolay olan bu sünger, yapıştırma yoluyla kolayca uygulanabilir.

Akustik Yumurta Sünger

Akustik Yumurta Sünger

Levha şeklinde üretilen  bu ürün, isteğe göre olarak belirli boyut yada ölçülerdede kesilebilir. Akustik yumurta sünger mükemmel bir ses yutma özelliğine sahiptir.

Akustik Special Sünger

Akustik Special Sünger

Ses yalıtımı izolasyonunda kullanılan diğer yanmaz akustik süngerlerimizden olup adından anlaşıldığı gibi özel üretim bir üründür.

Renkli Akustik Sünger

Renkli Akustik Sünger

Dekoratif farklı renk seçenekleride mevcut olan ses yalıtımında kullanılan, 1-sınıf kalitede üretilen özel bir akustik dengeleme sağlayan ürünlerdir.