DEKORATİF AKUSTİK SÜNGERLER

 

  Vicoustic flexi a50 süngeri uygulamak için özel bir yapıştırıcı mevcuttur. Ask rapid adı verilen bu yapıştırıcı aks rapid solid bazlı bir maddedir. Bir küçük            rulo yardımı ile süngerin montalanacağı duvar yapıitırıcı ile kaplanır ve sünger hafifçe bastırmak sureti ile uygulanır. Bu uygulamayı bir işçi yardımı  almaksızın kendinizde yapabilirsiniz ama işinde uzman insanların yaptığı uygulama kesinlikle daha dekoratif ve daha sağlam olduğu için işinde uzman  birinden yardım almanızı tavsiye ederiz.

DEKORATİF AKUSTİK SÜNGERLER

Bass trap akustik sünger; bass kırıcı özelliklere sahip olan bir ürün ses yalıtımı izolasyonunda kullanılan bir akustik sünger çeşididir. Düşük frekanslı ses ses problemlerinin çözümü için en çok ilgi gören ürünler arasındadır. Bass trap köşe bass süngeri diğer akustik sünger çeşitleri gibi sıkça kullanılan bir malzemedir. Bass tarp akustik süngerimiz 30x30x60 cm ebatlarındadır. Açık gözenekleri sayesinde ortamda bulunan ses dalgalarını kontrol almak amaçlı kullanılır.

Bass tarp akustik sünger Ürünümüz köşe basstuzağı olarakta bilinmektedir.yüksek frekanslı ses dalgalarını kesen akustik bir üründür. Bass trap Qakustik süngerleri emici gücü sayesinde yüksek ve düşük frekanstaki sesleri kolaylıkla kesebilen akustik bir üründür.