AKUSTİK SÜNGER ÖZELLİKLERİ

Akustik sünger; Ortamda oluşan ses yankılarını önleyerek sesin duvara çarparak geriye dönmesini engellemektedir. Genellikle ortamdaki akustiği sağlamak için kullanılan özel bir maddedir. Her renk ve desen seçeneği ile üretilebilen akustik süngerler renk ve desen farkı olmadan aynı etkiyi yaratır. Bu ses yutucu özel madde yapıştırma yöntemi ile uygunalnmaktadır. Gürültülü ortamlardaki sesi engellemek için kullanılan bu özel ses kesici yada ses yutucu olarak bilinen özel maddeye Akustik sünger adı verilir.

AKUSTİK SÜNGER KULLANIM ALANLARI

Nerelerde kullanılır? Ses yalıtımı ve ses yankı yalıtımı için kullanılır. Yüksek desibelde sesin olduğu alanlarda kayıt odaları, sinema salonları, müzik odalara vb alanlarda akustik bir performans almak amaçlı kullanılan bir maddedir. Uygulaması kolay olan bir üründür bu sebeple izolasyon malzemesi olarak tercih edilenler arasındadır. İlaveten esnek ve uzun ömürlülüğü renk ve desen dekoratif olması ve her bütceye ugun fiyat aralığında olan bu ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bizde yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi ile Akustik sünger satış ve montaj işinde en iyi olduğumuzun altını çiziyor ve tecrubeli işinde uzman ekibimizle sizinle çalışmaktan gurur duyacağımızı bilmenizi istiyoruz bizimle iletişime geçerek gerekli bilgiyi müşteri temsilcisi arkadaşlarımızdan alabilirsiniz.

Ses yalıtımı ciddi bir iştir bilgi ve tecrube gerektirir bu tecrube ve bilginin yıllardır bu işte uzman olan firmamız ve kaliteli ürün kataloğumuzla sizlerleyiz.

akustik sünger