BASOTECT YUMURTA SÜNGER

Basotect yumurta sünger; yumurta kutusuna olan benzzerliği yüzünden bu adı alan yumurta süngerler,  açık gri formunda olan bu süngerler farklı renklere boyanarakta kullanılabilir. Tekstil ürünleri gibi farklı desenlerlede kullanabilirsiniz.

 

Akustik süngerler gurbundan olan basotect yumurta sünger ses yalıtım özelliğine sahip olan bu sünger ısı yalıtımıda sağlayabilir. Mekandaki çınlamaları ses dalgalarınıda önleyerek mekanın akustik düzenini sağlar. Basotect firmasının ürünlerin birisi olan yumurta akustik süngerin renkli, piramit, bariyerli, labirent gibi pek çok çeşidide bulunmaktadır.

 

Kullanmak istediğiniz basotect yumurta süngerin formu değiştirilebilir ve  ateşe dayanıklı bir üründür kullanıldığı alan içerisinde çıkabilecek bir yangın esnasında alevi dışarı çıkmasını engeller  yangının büyümemesine çok büyük bir etkisi olacakltır.

Hafif olması ve ses yutma özelliği sayesinde özellikle inşaat sektöründe kullanılan basotect yumurta süngerler yüksek oranda gürültü kirliliğini ortadan kaldırır. Isı iletkenliği sayesinde yumurta sünger beyaz eşya otomotiv sektöründe tercih edilen ürünlerin en başında gelmektedir.

 

Basoteck yumurta sünger esnek ve kolay kullanımı sayesinde her mekana uyum sağladığı gibi ürünümüz istediğiniz boyut ve ebatta tedarik edilebilir. Uyguladığınız mekana konforlu estetik bir görünüm kazandırır.

Ürünümüzün yoğunluğu ve kalınlığı tamamen siz değerli kullanıcılarımızın istekleri doğrultusunda hazırlanır ve uygulama yapılacak mekana dikey yada yatay şekilde gayet şık ve konforlu bir şekilde uygulanabilir.

Ürün hakkında bilgi almak yada sipariş vermek için lütfen sitede yazan irtibat numaralarını kullanarak irtibata geçiniz.