Akustik Baffle Panel

Q akustik baffle panel sıklıkla girdiğimiz yoğun çalışmalı yerlerde gördüğümüz fakat sadece şık götüntüsü dikkatimizi çeken aslında çok öenemli bir işlevi olan panellerdir.  Tavandan yere  paralel bir şekilde asılan şık görünüm yanı sıra Qakustik düzenleme sağlayan panellerdir. Ortamdaki aşırı gürültüyü çeken ve ses karışıklığı yaşatacak eko yankı vs. İçine çekerek ses düzenlemesi sağlar ayrıca şık görüntüsüyle ortama ayrı bir hava katmaktadır.

BAFFLE AKUSTİK TAVAN PANELLERİ

Baffle maddesi aslında cam yünü adı verilen bir maddeden yapıldığı için kullanıldığı ortamdaki fazla olan tüm sesleri emerek bir düzenleme  ve bunun da yanı sıra sağlıklı bir çalışma  ortamı sağlar. Ofis,konferans salonu, toplantı salonu, çağrı merkezi ve müzik odası gibi aşırı ses içeren ortamlar içni kullanıma uygun ve yüksek talep içeren bir üründür.

 

Seslerin birbirine çarpmasını engelleyerek aşırı gürültüyü kesen kalınlık olarak 40mm 60mm olarak çalışılabilen özel yüzeylerdir. Asıl amacının yanı sıra dekoratif bir görünüme sahip olduğu için mekanın içeriğine göre istenilen ebatlarda çalışılabilir. Renk ve dekor modelleri özel seçilebilir.

BAFLE PALEN

Sizlerde yaratacağınız ortamın renk uyumu, mobilya ve makina düzenine göre  Qakustik baffle panel sistemi çalışılmasını istiyorsanız web siztemizi inceleyebilir ve kendi alanlarınıza en uygun modeli seçebilirsiniz. Web sitemizden ve alanında uzman müşteri hizmetlerimizden sizler için uygun olan akustik baffle panel sitemini öğrenebilir, tüm modeller  için en uygun fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.