BONDEX SÜNGER

 

Ses yalıtımında mükemmel performansıyla öne çıkan bir üründür. Ses yalıtımında kullanılan Özellikle ses yalıtımının önemli olduğu mekanlarda tercih edilen özel ses yalıtım ürünüdür, yüksek kalitesi ve etkili ses emilimi ile bilinir. Sizde dışarda gelen seslerden rahatsız oluyorsanız veya sizin sesinisiz bir başkasını rahatsız etmesini istemiyorsanız bu ürünü duvarlarınıza uygulayabilir siniz.  Ses yalıtımı için Uzman ekibimizden destek alabilirsiniz 

 

 

Bu özel Bondex sünger, ses dalgalarını emerek yansımasını önler.  Bu özelliği sayesinde Konser Salonları, Stüdyolar, Ofisler, Ev, Sinema odaları ve benzeri alanlarda ideal bir çözüm sunar.

Dayanıklı malzemesi ve kolay uygulanabilir, yapısıyla dikkat çeken Akustik Bondex, montajı kolay olduğu için farklı mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

SES YALITIMINDA KULLANILAN BONDEX SÜNGER

Ses yalıtımında üstün performans arayanlar için Akustik Bondex Sünger sesin kontrol altına alınması ve rahat bir ortamın oluşturulması için ideal bir tercihtir. Uzman ekiplerimizin tarafından gürültü düzeyi tespit edilip ihtiyaca uygun ürünü tavsiye ederek uygulaması yapılmaktadır.

Bondex

Ses Yalıtım Süngeri Mekanlarda Ses Kontrolü ve Konfor

Akustik Bondex Ses Yalıtım Süngeri: Mekanlarda Ses Kontrolü ve Konfor sunmaktadır. SGürültünün yoğun olduğu ortamlarda yaşamak veya çalışmak insanlar için rahatsız edici olabilir. Bu nedenle ses yalıtımı ve kontrolü hem ticari hem de konut yapılarında önemli bir konudur. Bu ihtiyaçları karşılamak üzere geliştirilen ses yalıtım süngerleri olan bondex sünger  mekanlarda sessizlik ve konforun sağlanmasına yardımcı olmaktadır. 

Ses Yalıtım Süngeri Nedir?

Ses yalıtım süngeri genellikle yüksek yoğunluklu ve akustik performansı olan malzemelerden üretilen bir malzemedir. Bu süngerler ses dalgalarını emerek ve yankıyı azaltarak mekan içindeki ses kontrolünü sağlar. Ayrıca ses yalıtım süngeri olan bondex yanmaz kumaş veya diğer benzer malzemelerden üretilir ve farklı yoğunluklara sahiptir yoğunlukları şu şekildedir 60 DNS  90 DNS  120 DNS 150 DNS  180 DNS olarak üretilir ihtiyaca uygun olarak kullanılır  bondex kalınlıkları 20 mm 30 mm 40mm  50 mm olarak üretilir ve  ihtiyaca göre kullanılmaktadır. 

Avantajları

1. Ses Emilimi: Ses yalıtım süngerleri ses dalgalarını emerek ve dağıtarak yankıyı azaltır, böylece mekanın akustik performansını artırır. Bu özelliği sayesinde daha sessiz ve konforlu bir ortam sağlar.

2. Esnek Tasarım: Farklı kalınlıklarda ve desenlerde üretilebilir bu da farklı tasarım gereksinimlerini karşılamak için esneklik sunar. Ayrıca kolayca kesilebilir ve şekillendirilebilirler bu da farklı mekanlara uyum sağlamak için avantaj sağlar.

3. Yangına Dayanıklılık: Ses yalıtım süngerleri yangına karşı dayanıklı özelliklere sahip olabilir bu da güvenlik açısından önemli bir avantajdır.

4. Hafiflik ve Kolay Uygulanabilirlik: Hafif yapıları ve kolay kesilebilir özellikleri sayesinde kurulumu ve uygulanması kolaydır. Bu da montaj sürecini kolaylaştırır.

Bondex sünger Kullanım Alanları

Ses yalıtım süngerleri birçok farklı alanda kullanılır. Bu alanlar arasında kayıt stüdyoları, konser salonları, sinema salonları, toplantı odaları, ofisler, restoranlar, ortak duvarlar, ev ses yalıtımında yaygın olarak kullanılmaktadır 

 

 

 

BONDEX SÜNGER

TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ-OFİS SES KABİNİ

SES YALITIMLI KABİN-İSTANBUL YALITIM USTASI

İSTANBUL ARAÇ İÇİ SES YALITIMI-1. TERCİH Q AKUSTİK

BONDEX SÜNGER-1. KALİTE BARİYERLİ BONDEX SÜNGER

İSTANBUL SES YALITIM FİRMALARI-GÜRÜLTÜYE SON!

SÜNGERPAN- SES YALITIMINDA YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER

SES YALITIM SÜNGERİ- AKUSTİK SÜNGER MODEL VE FİYATLARI

İstanbul Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtımlı Akustik Kabin Fiyatları

Ses Yalıtımı m2 Fiyatları

İstanbul Ev Ses Yalıtımı

İstanbul Ses Yalıtımlı Parka- Şimdi %45 İndirimli

Asansör Ses Yalıtımı