BASS TRAP AKUSTİK SÜNGER

Bass trap akustik sünger; bass kırıcı özelliklere sahip olan bir ürün ses yalıtımı izolasyonunda kullanılan bir akustik sünger çeşididir. Düşük frekanslı ses ses problemlerinin çözümü için en çok ilgi gören ürünler arasındadır. Bass trap köşe bass süngeri diğer akustik sünger çeşitleri gibi sıkça kullanılan bir malzemedir. Bass tarp akustik süngerimiz 30x30x60 cm ebatlarındadır. Açık gözenekleri sayesinde ortamda bulunan ses dalgalarını kontrol almak amaçlı kullanılır.

Bass tarp akustik sünger Ürünümüz köşe basstuzağı olarakta bilinmektedir.yüksek frekanslı ses dalgalarını kesen akustik bir üründür. Bass trap Qakustik süngerleri emici gücü sayesinde yüksek ve düşük frekanstaki sesleri kolaylıkla kesebilen akustik bir üründür.

BASS TRAP ÖZELLİKLERİ

Bass trap akustik süngerin özellikleri 100 hz %120 1kHz frekansları evrensel akustik bass trap mercury bass tuzakları Nrc derecelendirme poliüretan maddesinden elde edilmektedir. Bass trap renk seçenekleri: koyu gri ve siyahtır.

BASS TRAP KULLANIM ALANI

Bass trap akustik süngerimiz ses kayıt odası, sinema salonları, müzik odası, ev sinema odası, stüdyo vb gibi bir çok akustik alanlarda kullanılmaktadır. Yüksek akustik performansa sahip olan akustik bir yalıtım malzemesidir.  uygulaması çok kolay olan bu ürünümüzün yüzeyide sprey boya ile boyanabilir. Bali, slikon yapıştırıcı veya solid yapıştırıcıyı rulo yardımı duvar yüzeyine sürerek hiç bekleme yapmadan ürünümüzü yapıştırabiliriz.  İletişim bilgilerimizi kullanarak istediğiniz kalınlık yada ihtiyacınız olan oranda siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz ürün 1-sınıf malzemeden üretilip her bütçeye uygun fiyat aralıklarıda mevcuttur.