AKUSTİK KABİNLER

Qakustik kabinler, çalışma alanı düzeni bakımından şirketlerde değişen beklentilere cevap vermektedir.  Konum ne olursa olsun, akustik yalıtım performansı çalışanların refahını ve işteki yaşam kalitesini artırır.  Burada size konu hakkında biraz daha bilgi vereceğiz.

 Qakustik kabinin avantajları nelerdir?

Çalışan stresini azaltırlar: işyerinde gürültü, azalmış verime ve daha ciddi olarak kardiyovasküler hastalığa yol açabilecek bir sinirlilik faktörüdür.  Akustik bir kabinde çalışmak gerçek rahatlığı getirir. Akustik kabinler çalışma seansları sırasında daha iyi konsantrasyon sunar: çalışanlar dışarıdan gelen gürültüden rahatsız olmadan dört veya altı kişilik gruplar halinde kullanılabilir.  Ayrıca gizlilik konularına da bir cevaptır.  Gürültünün çok olduğu açık alanlarda akustik panellerin yanı sıra yaygın olarak kullanılırlar (bu da bu yerlerde çalışan çalışanların tekrar eden bir şikayetidir). Akustik kabinler az yer kaplar ve gerekli tüm ağ bağlantılarına sahiptir. Son olarak, akustik kabinler özelleştirilebilir.  Akustik konfor ile çağdaş tasarımı birleştiriyorlar.

Şirketinize neden bir akustik kabin takmalısınız?

Faaliyet alanı ne olursa olsun, herhangi bir şirket tesisine akustik bir kabin kurabilir.  Bu, özellikle çalışma alanını basit ve çok hızlı bir şekilde optimize etmeyi sağlar.  Kurulum, seçilen kabinin boyutuna ve sayısına bağlı olarak bir veya iki gün içinde gerçekleştirilir.  İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, bu alanlar tamamen kişiselleştirilebilir. Akustik kabin, işyerinde gürültü ve stresin zorluklarına ve sorunlarına somut bir şekilde yanıt vermeyi mümkün kılar.  Herkes kazanır: çalışanlar, şirket ve dolayısıyla müşterileriniz!  İşyerinde refah mantığının bir parçası olan yeni bir vizyon.

Bireysel kabin veya ortak kabin?

Q Akustik Kabinlerde Temel olarak iki kabin modeli vardır: bireysel veya ortak model. Bireysel kabin bir kişinin konaklaması için tasarlanmıştır. İşbirlikçi stand ekip çalışmasına adanmıştır: bu nedenle toplantılarınızı, özetlerinizi, değerlendirmenizi veya işe alma görüşmelerini, resmi olmayan oturumları vb. İster bireysel ister ortak bir kabin seçin, kişiselleştirebilirsiniz: telefon ve elektrik soketi sayısı, USB portu, kablo montajı, ergonomik koltuk vb.  Ayrıca daha fazla konfor sunmak için donatılırlar. İş dünyasında yeni olan bu ses yalıtım kabinleri, çalışanlarının işyerinde refahı ile ilgilenen şirketler tarafından giderek daha fazla kullanılmaktadır.Dekoratif ve çevreye duyarlı akustik çözümlerde uzman olan Q Akustik kabinlerle, sorunlarınıza yanıt vermek ve sunulan farklı modellerde size rehberlik etmek için tüm becerilerini kullanır.  Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!