MASA SEPERATÖRÜ

Masa seperatörü yada Akustik masa seperatörü olarak bilinen Q akustik masa seperatörleri adından da anlaşıldığı üzere ofis, okul, kütüphane, internet cafe vs. Kamu alanlarında ortak bir masa kullanımında masayı çoklu olarak bölmeye yarayan panellerdir. Masa seperatörü İçerdiği ses yalıtımından dolayı seslerin birbirine karışmasını ve ortamda oluşabilecek ses karmaşasını önlemiş olur.  Uygulanacak alan konumuna göre yan yana veya  karşı karşıya olacak şekilde içerisinden kablo ve priz yuvası konulabilecek şekilde oluşturulur.

MASA SEPERATÖRÜNÜN FAYDALARI

Ürünün sağlıklı kullanım  sağlaması açısından hem görsel hemde konforlu olması için her iki yüze için de cam melamin ahşap kaplama ve kumaşlı panel uygulanabilir. Bunun yanı sıra kullanıcıları memnun etmek adına separatör üzerine kalemlik,yatay dikey raf paneller uygulanabilir. Geniş olmayan ve  çoklu çalışma gerektiren mekanlar için ferahlık sağlayacak ve sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturacak olan Qakustik masa seperatörleri bu tarz mekanlar için elzem ofis aksesuarlarından biridir.

Q AKUSTİK MASA SEPERATÖRLERİ

Ses ve görüntü karışıklığını engellemesinden dolayı  konsantrasyonu arttıracak ve verimli çalışma ortamı sağlayacaktır. Ayrıca kişiye özel çalışmalarımızla istediğiniz ebat ve ölçülerde ürün çalışmamız mümkündür. masa seperatörleri Her bütçe ve farklı ebatlarda çalışılabilir. Bizler için en önemli olan müşterilerimizin memnuniyetidir. Tüm ürünleri keyifli günlerde kullanmanız için hem uygun fiyatlı hem kaliteli ürün portföyümüzü incelemenizi öneririz. Sizler de ofis, okul, kütüphane yada evinizde ortak bir çalışma alanı yaratmak için bu ürünlere sahip olmak isterseniz web sitemizi inceleyebilir, alanında uzman  müşteri hizmetlerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.