LABİRENT SÜNGER

Qakustik Labirent Sünger – Ağır Bariyerli Akustik Sünger  isminden anlaşılmış olduğu gibi labirente benzeyen şekilde estetik görünüme sahip akustik sünger ses yalıtım ve ses izolasyon malzemesidir.Alev almaya veya yanmaya karşılara karışı dayanıklı olan bu malzeme en çok tercih edilen akustik ses yalıtım malzemelerinden biridir. Akustik ses yalıtımı ve izolasyonu evinizde, tiyatro salonlarında, iş yerinizde, toplantı odaları, stüdyolarda, müzik kayıt, konferans salonları, , klima jeneratör odaları v.s gibi kullanım  alanı esnek ve çok geniştir. Bu süngerleri kolaylıkla uygulayabilirsiniz veya bizim tarafımızdan ses yalıtım, izolasyon uygulaması yaptırabilirsiniz.

 

akustik Labirent Sünger Ortam ve mekanlardaki ses yalıtım ve akustik yalıtım gibi sorunları ortadan kaldırmaktadır . Labirent sünger  yangına ve yanmaya dayanıklıdır.

LABİRENT SÜNGER KULLANIM ALANLARI

Başlıca Kullanım Alanları arasında Jeneratör odası, kompresör odası, klima odası ses yalıtımı dert olmaktan çıkıyor. Bariyerli akustik yanmaz süngerler ile % 50  varan ses yalıtımı ve mekan akustiği sağlamakta Ürünün yanmaz ve ses değerleri ile ilgili seltifikalarıda mevcuttur.

Akustik Labirent Sünger Seltifika Ve Teknik Detayları

 Poliüretan

Boyutları : 100 cm x 100 cm

Minimum Sipariş Adeti : 1 Paket = 10 m2

Kalınlıklar : 30 mm – 40 mm – 50 mm

Yanmazlık : Var

Sıcaklık Dayanımı : – 5 °C -+ 100 °C

Ses İletkenlik : W / mK

Ses Yutma Katsayısı : ?= 0,30 – 1,12