AKUSTİK PİRAMİT SÜNGER

Qakustik piramit sünger; yüksek ses ve gürültülü alanlarda sesin yankı etkisine karşı ses düzenlemesi sağlayan bir tür yalıtım malzemesidir. Birinci sınıf üründen elde edilen bu madde hal arasında ses kesici yada ses yutucu süngerde denilmektedir. Akustik piramit sünger ses yalıtımı yapılan her yerde ugulana bilir uygulaması çok kolay olan, yapışttırmak yoluyla kolayca montajlanabilir.. Piramit şeklinde üretilen bu sünger mükemmel bir ses kesme ve yutma etkisine sahiptir. İstediğiniz ölçü yada ebatta üretilebilen bu sünger kalınlığı ve kalitesine göre fiyat değişikliğide göstere bilir. Akustik düzenleme esnasında esnek ve kolay kullanımı ile  bir çok alanda akustik düzenleme yapabilirsiniz.

Yanmaz Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Qakustik piramit sünger malzemeleri en iyi standartlarda üretilir, malzemenin kullanım alanıda oldukça geniştir. Yanmaz özelliğe sahip olan bu süngerler her hangi bir ateş ile temasında erime gibi problem oluşturmaz. Ateşe karşı direnç gösteren bir maddeden üretilmiştir. Ses yalıtımı yapılan her alanda kullanılır ve her bütçeye uygun olarak genişte bir fiyat yelpazesine sahiptir.

piramit sünger
Akustik Piramit Sünger

PİRAMİT SÜNGER KULLANIM ALANLARI

Bu ürünün kullanıldığı yerler genelde yüksek sese maruz kalan sinema salonları, ofis, ev sinema salonları, müzik odaları, karaoke vb yükses desibelde ses olan ve içerideki sesin dışarı çıkmasını yada dışarıdaki sesin içerideki performansı düşürmemek adına engellenmesini sağlayan bir ses yalıtım malzemesi dir.

Qakustik Piramit Sünger Teknik Özellikleri

ÜRÜN RENGİ: Siyah – Beyaz

YOĞUNLUK: 50 kg/m3 60kg/m3

EBATLAR (cm): 3-4 – 5 – 6

TESLİMAT (cm): Plaka 100×100

YANMAZLIK: Var

Qakustik Piramit Sünger Yanmazlık : Yanmazlık özelliği vardır ( alev almaz, alev yürümez ) sertifikalıdır.

Qakustik Piramit Sünger Yoğunluk : 50 ile 60 Kğ / M³ DNS yoğunlukta standart üretilir isteğe bağlı farklı kalınlıklarda üretilebilir.

* Jeneratör odası

* Makina dairesi

* Asansör dairesi

* Asansör odası

* Kazan dairesi

* Enstrüman çalgı odası

* Hidrofor odası

* Komperasör odası

* Ortak Duvar Ses İzolasyonu

* Stüdyo Odası

* Hastahane emar odası

* Araç ses izolasyonu

* Akustik oda

* Müzik odası

* Tekne motor kabini ses yalıtım süngeri

SİPARİŞ VE DANIŞMANLIK HATTI :0532 493 62 79

SİPARİŞ VE DANIŞMANLIK HATTI: info@Qakustik.com